Kategorie

Dostawa

 

Poczta Polska

przedpłata paczka priorytet do 1 kg

14 zł

pobranie paczka priorytet do 1 kg

20 zł

list polecony priorytet (pojedyncze sztuki np. rajstopy, body.) do 350 g                   

10 zł


Czas realizacji zamówienia to czas niezbedny do jego przygotowania + czas dostawy. Jest okreslony przy każdym produkcie. Czas realizacji zamówień specjalnych ustalamy indywidualnie z klientem.

Zakupy powyżej 500 zł wysyłka gratis!

Magia zamknięta w małym pantofelku....

Blog, na którym Państwo właśnie znajdują się, jest odpowiedzią na firmowy sklep "eBalet". Powstał on z pasji, miłości i co najważniejsze chęci pomocy zarówno dla rodziców, jak i słodkich pociech, aby można było bardziej zgłębić wszystkie tajniki dotyczące baletowego szaleństwa. Postaramy się za każdym razem rozwiewać wątpliwości, dawać wskazówki związane z wyborami akcesoriów baletowych, oceniać jakość proponowanych przez nas produktów i podpowiadać jak poradzić sobie z pierwszymi lekcjami małych primabalerin.

Wszystko to, co chcemy tutaj zamieszczać ma na celu tylko jedno - uszczęśliwić dzieci. Ponieważ ich niewinność, delikatność, marzenia potrzebują ciągłego rozwoju, a dzięki naszym poradom pomożemy Państwu zwalczyć wszystkie napotykane przeszkody.

Dlatego też ZAPRASZAMY do częstszego odwiedzania naszego firmowego bloga i życzymy, aby przez wszystkie chwile, które są związane z baletem towarzyszyła niepowtarzalna magia oraz radość, która jest zamknięta w tym jednym małym pantofelku."