Kategorie

Dostawa

 

Poczta Polska

przedpłata paczka priorytet do 1 kg

14 zł

pobranie paczka priorytet do 1 kg

20 zł

list polecony priorytet (pojedyncze sztuki np. rajstopy, body.) do 350 g                   

10 zł


Czas realizacji zamówienia to czas niezbedny do jego przygotowania + czas dostawy. Jest okreslony przy każdym produkcie. Czas realizacji zamówień specjalnych ustalamy indywidualnie z klientem.

Zakupy powyżej 500 zł wysyłka gratis!

Podzielmy się pięknem

Jeśli nas znacie, to wiecie, że nasz sklep baletowy powstał dzięki marzeniom i pasji. Postanowiliśmy dzielić się tą miłością na jeszcze większą skalę niż dotychczas. Jeśli dotąd jeszcze o nas nie słyszeliście, to mamy nadzieję, że ten blog stanie się początkiem dłuższej znajomości.

Balet to magia

Kiedy tańczysz lub patrzysz na taniec, przenosisz się do innego, magicznego, przepełnionego pięknem świata. A kiedy twoje dziecko wkłada body baletowe, baletki, czy sukienkę tutu i uczy się swojej pierwszej pozy, odkrywa cząstkę tej samej radości, co my kiedyś. Balet to niesamowita sztuka, której urok potrafi łączyć pokolenia. W eBalet uważamy za swoją misję przypominać o tym każdego dnia. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że łatwo o tym zapomnieć w potoku codziennych obowiązków. Dlatego chcemy stworzyć dla was miejsce, w którym będziemy mogli wspólnie rozmawiać o radości, która nas łączy. Zaczynamy blogować, żeby łatwiej było na co dzień pamiętać o magii zamkniętej w tym małym pantofelku zakładanym do tańca.

Zaczarowany świat tańca

Piękno baletu wzrusza nas i oszałamia od lat. Nie boję się powiedzieć, że taniec jest dla nas sensem życia. Trudno, żeby było inaczej, kiedy prowadzi się sklep baletowy. Dzięki temu mamy niezliczoną ilość tematów do poruszenia. Na naszym blogu możecie się spodziewać zarówno aktualności ze świata baletu w Polsce i na świecie, jak i recenzji wyjątkowych produktów baletowych. Będzie też trochę luźniejszych, życiowych wpisów, tylko lekko odnoszących się do tańca. W końcu baletki pointy to nie wszystko, co nas łączy.

Liczymy na was

Nasz blog powstaje dla was. Mamy mnóstwo pomysłów na to, co powinno się na nim znaleźć, ale błędem byłoby pominąć wasze zdanie. Jeżeli macie jakieś pytania, na które możemy wam odpowiedzieć na łamach kolejnych postów, albo własne pomysły na tematy, które powinniśmy poruszyć dajcie nam znać w komentarzach. Polubcie i śledźcie nas na Facebooku, żeby być na bieżąco z najnowszymi wpisami. Podzielcie się naszym blogiem ze znajomymi, którzy też kochają balet. A my podzielimy się z wami naszym spojrzeniem na piękno baletu.